Za chwilę usuniesz pliki cookies
w serwisie MPWiK. Aby zmiany zostały wprowadzone, musimy odświeżyć stronę.
Zgadzasz się?
Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?
Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.
Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!
Aplikuj na stanowisko
Starszy Referent w Dziale Zamówień Publicznych
Miejsce pracy: Wrocław, Na Grobli 19
Jakie będą Twoje zadania?
- kompleksowe przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań o zamówienie publiczne zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych, w tym weryfikacja opisu przedmiotu zamówienia, sprawdzanie wniosków o przeprowadzenie postępowań,
- praca na platformie zakupowej,
- przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji przetargowych oraz nadzór nad dokumentacją związaną z zamówieniami,
- nadzór i opiniowanie umów zawieranych w Spółce,
- kontrola postępowań prowadzonych przez inne działy,
- uczestnictwo w opracowywaniu wewnętrznych regulacji w zakresie zamówień publicznych,
- szkolenie pracowników w zakresie zasad udzielania zamówień publicznych oraz ich wspieranie w przygotowywaniu dokumentacji.
Czego od Ciebie oczekujemy?
- wykształcenia wyższego kierunkowego: preferowane prawo, administracja publiczna, inżynieria środowiska lub budownictwo,
- mile widziane ukończone studia z zakresu prawa zamówień publicznych,
- znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych,
- minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
- umiejętności obsługi platformy zakupowej,
- umiejętności obsługi komputera (bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office),
- wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
- nastawienia na rozwiązywanie problemów i samodzielność,
- umiejętności pracy w zespole i chęci dzielenia się wiedzą.
A co w zamian?
- już pierwszego dnia poczujesz się w naszej firmie jak u siebie, ponieważ będziesz pracować
z osobami, które mają podobne zainteresowania zawodowe, - stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
- pracę od poniedziałku do piątku, możliwość elastycznego rozpoczynania pracy pomiędzy 7:00 a 8:00,
- możliwość rozwoju poprzez szkolenia i zdobywania nowych uprawnień,
- dofinansowanie do nauki języków obcych,
- prywatna opieka medyczna,
- pakiet świadczeń socjalnych w tym m. in. dopłaty do wypoczynku, możliwość korzystania
z karty Multisport, sekcje sportowe oraz imprezy integracyjne, pracowniczy program emerytalny, - dofinansowanie do posiłków.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.
Szanowni Państwo,
w związku z ostatnimi doniesieniami o obecności substancji toksycznych w Odrze, informujemy, że w żaden sposób nie wpływa to na jakość wody, którą dostarczamy do Państwa kranów. Woda jest bezpieczna.
Nie pobieramy wody z Odry. Woda, którą uzdatniamy pobierana jest z rzek Oława dodatkowo zasilanej wodą z rzeki Nysa Kłodzka dzięki zastosowaniu kanału przerzutowego. Ujęcie wody dla Wrocławia (Czechnica) zlokalizowane jest ok. 10,5 km w górę rzeki Oława od ujścia do Odry. Zaraz za ujęciem Czechnica znajduje się jaz walcowy. Odległość od ujścia Odry oraz lokalizacja jazu uniemożliwiają cofnięcie się wody z Odry do ujęcia wody dla Wrocławia.
Cały system ujęcia wody dla Wrocławia objęty jest monitoringiem online, który z kilkudniowym wyprzedzeniem informuje nas o jakości napływającej wody. W razie zanieczyszczenia Oławy albo Nysy Kłodzkiej natychmiast odcinamy napływ wody z rzeki. Wówczas korzystamy z wody zgromadzonej w zbiorniku Czechnica i na terenach wodonośnych. Nasze rezerwy wystarczają na ok. tydzień funkcjonowania bez ujmowania wody z Oławy i Nysy Kłodzkiej. Taka procedura wdrażana jest zawsze w sytuacji, kiedy spodziewamy się napływu gorszej jakości wody, np. po ulewnych deszczach.
Regularnych kontroli jakości dokonuje akredytowane laboratorium MPWiK, pobierając próbki wody surowej z rzeki Oławy min. 2 razy dziennie. Woda zanim trafi do kranów przechodzi 10 różnych procesów oczyszczania, a nasze laboratorium w ciągu roku pobiera 10 tys. próbek i wykonuje 100 tys. analiz wody.
Podczas produkcji wody każdorazowo badamy ją zgodnie z europejskim normami, wytycznymi WHO i Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody do spożycia przez ludzi. Rozporządzenie wskazuje, jakie wartości i parametry musi spełniać woda, aby mogła być kierowana do sieci wodociągowej. Żadna kropla, która nie spełnia tych wyśrubowanych norm nie ma prawa opuścić zakładu produkcji wody. Rozporządzenie dostępne jest tutaj: https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20170002294/O/D20172294.pdf?fbclid=IwAR1CR77MQgGhUjdErxTL7_6H-C1fCsjD78u2pSSzVOtL6DJB5DTAiukXXS0
Laboratorium MPWiK podczas uzdatniania wody oznacza ok. 100 jej parametrów i wartości. Nasze badanie wykazują, że żadne normy nie zostały przekroczone. Parametry jakości wody publikowane są regularnie na naszej stronie internetowej www.mpwik.wroc.pl
Zgodnie z obowiązującymi przepisami jakość wody jest regularnie kontrolowana przez Państwową Powiatową Inspekcję Sanitarną (Sanepid), który dokonuje oceny jakości badanej wody i jej przydatności do spożycia. Badania Sanepidu dotyczą zarówno wody ujmowanej na ujęciu, jak i wody uzdatnionej kierowanej do mieszkańców oraz wody w sieci wodociągowej w wielu punktach na terenie miasta.