Przejdź do treści głównej

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o to, aby mieszkańcom Wrocławia żyło się lepiej.
Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Jesteś pasjonatem ekologicznego stylu życia? Lubisz szerzyć wiedzę?

MŁODSZY PRZEWODNIK
W CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ
HYDROPOLIS

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Na Grobli

Jakie będą Twoje zadania?

  • będziesz edukatorem gościa indywidualnego oraz grup zorganizowanych na wystawie Hydropolis,
  • a co to za statek? jak powstaje wir wodny? skąd się wzięła woda na Ziemi? Nasi zwiedzający, mają mnóstwo pytań, a Ty będziesz ich alfą i omegą, wodnym omnibusem (wcześniej wyposażymy Cię w niezbędną wiedzę),
  • eksponat nie działa? Niemożliwe, jesteś na zmianie i wszystko jest dopilnowane,
  • nudziłeś się na lekcjach w szkole? Będziesz miał możliwość poprowadzenia zajęć edukacyjnych i pokażesz, że nauka może być fascynująca,
  • zabierzemy Cię w ciekawe miejsca, gdzie dalej będziesz nieść kaganek oświaty, podczas organizowanych przez nas eventów.

Oczekujemy, że:

  • interesujesz się ekologią, a poza tym jedną z dziedzin: geografia, biologia, chemia albo fizyka;
  • lubisz ludzi;
  • jesteś osobą komunikatywną, potrafiącą przekazywać wiedzę zarówno dzieciom, jak i dorosłym;
  • potrafisz i nie boisz się mówić w języku angielskim lub niemieckim;
  • jesteś dyspozycyjny/a – szerzyć wiedzę należy także w weekendy;
  • lubisz pracę w zespole tak samo pozytywnie zwariowanych ludzi jak Ty!

To oferujemy

  • umowa o pracę,
  • praca na cały etat w systemie równoważnym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w znanej i renomowanej firmie,
  • możliwość udziału w projektach, szkoleniach podnoszących kwalifikacje, a także dofinansowanie do studiów podyplomowych,
  • karta MultiSport, sekcje sportowe,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • posiłki w firmowej stołówce dofinansowane przez pracodawcę,
  • parking dla pracowników.

Informujemy, że praca świadczona jest w systemie zmianowym, 7 dni w tygodniu.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Zamknij
UWAGA AWARIA

Planowana data przywrócenia dostawy wody:
Zamknij

Brak wydarzeń w tym dniu

Zwiń
Proszę wpisać poprawny adres e-mail Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana dla dalszego procesu
Dziękujemy

Brak wydarzeń

Zgadzasz się?

Telefon Koperta Email
Zaktualizuj swoje dane kontaktowe
Uzupełnij formularz