Przejdź do treści głównej

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Codziennie nasz Zespół dba o komfort życia mieszkańców Wrocławia.
Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia? Lubisz poznawać ciekawych ludzi?

KONSERWATOR OBIEKTÓW

Miejsce pracy: Wrocław

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Jako nasz pracownik będziesz częścią zespołu odpowiedzialnego m.in. za prace konserwacyjne na obiektach MPWiK, drobne prace budowlane, naprawy i remonty oraz prace ogrodnicze (w tym koszenie, grabienie i pielęgnacja klombów kwiatowych). Do Twoich obowiązków będą należeć także prace porządkowe wokół budynków, w tym odśnieżanie oraz branie udziału w przeprowadzkach.

NASZE WYMAGANIA

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe,
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z pracami konserwacyjnymi obiektów,
  • sumienność i uczciwość w działaniu, umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera (pakietu MS Office),
  • umiejętność obsługi urządzeń koszących i elektronarzędzi
  • mile widziane uprawnienia na wózki typu Melex.

TO OFERUJEMY

  • stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • praca w systemie jednozmianowym – w godzinach 6-14,
  • możliwość zdobywania nowych uprawnień,
  • bezpieczne środowisko – nowoczesne narzędzia pracy,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • program emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pakiet świadczeń socjalnych w tym m. in. dopłaty do wypoczynku, możliwość korzystania z karty Multisport, sekcje sportowe oraz imprezy integracyjne,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • lokalizacja pracy w centrum miasta, parking dla pracowników.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Zamknij
UWAGA AWARIA

Planowana data przywrócenia dostawy wody:
Zamknij

Brak wydarzeń w tym dniu

Zwiń
Proszę wpisać poprawny adres e-mail Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest wymagana dla dalszego procesu
Dziękujemy

Brak wydarzeń

Zgadzasz się?

Telefon Koperta Email
Zaktualizuj swoje dane kontaktowe
Uzupełnij formularz